Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Mieszkania Roszkowice – oferty mieszkań

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Mieszkanie z miejscem parkingowym Choszczno

Choszczno(Roszkowice + 19 km)

250 000 zł48 m² 5 208,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Choszczno -mieszkanie na sprzedaż , położone w centrum miasta, składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki o łącznej powierzchni 48m, usytuowane na czwartym piętrze. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł36 m² 8 194,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Czwarte piętro w niskim bloku w świetnej lokalizacji - przy ul. Gałczyńskiego w Nysie. Szukasz przytulnego i słonecznego mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kossaka

Staszica,Gorzów Wielkopolski(Roszkowice + 14 km)

499 000 zł86,30 m² 5 782,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dwupoziomowego mieszkania na sprzedaż o powierzchni 69,30m2, położonego, na osiedlu Staszica w Gorzowie Wielkopolskim (66-400),.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Brzeg(Roszkowice + 16 km)

588 000 zł90,50 m² 6 497,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne i przestronne mieszkanie o powierzchni 90,5 m, na prestiżowej ulicy Piłsudskiego w Brzegu. Położone na wysokim parterze w klimatycznej kamienicy po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

859 000 zł121,32 m² 7 080,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowy apartament w spokojnej części Nysy gotowy do zamieszkania od zaraz Z przyjemnością prezentuję Państwu elegancki, dwukondygnacyjny apartament zlokalizowany w kameralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Słoneczne,Gorzów Wielkopolski(Roszkowice + 14 km)

239 000 zł49 m² 4 877,55 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Zapraszamy Państwa na prezentacje mieszkania usytuowanego na 8 piętrze w wysokim bloku zlokalizowanym przy ul. Gwiaździstej w Gorzowie Wielkopolskim na os. Słonecznym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Leśmiana

Namysłów(Roszkowice + 19 km)

344 229 zł47 m² 7 324,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płacą prowizji. Lauvia - nowoczesna inwestycja mieszkaniowa w Namysłowie. Nowe mieszkanie 2 pokojowe na I piętrze! lauvia to kameralny, nowoczesny projekt mieszkaniowy powstający.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Górczyn,Gorzów Wielkopolski(Roszkowice + 14 km)

395 000 zł55,80 m² 7 078,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Szukasz mieszkania dla siebie i swojej rodziny na os. Górczyn. Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 55,80 m2 usytuowane na 4 piętrze w niskim bloku z 1995 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł56,71 m² 42,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe mieszkanie o powierzchni 56,71 m , położone w nowym budownictwie, przy ul. Składowej 2a. Wszystko nowe, w pełni umeblowane i wyposażone wystarczy się.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Roszkowice

Roszkowice,opolskie

80 000 zł56 m² 1 428,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie bezczynszowe w miejscowości Roszkowice o powierzchni 56m2. W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, duża kuchnia, łazienka. Mieszkanie ogrzewane z pieca C.O.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Roszkowice

Roszkowice,opolskie

108 000 zł135 m² 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe bezczynszowe jedyne opłaty to prąd,woda,ścieki powierzchnia 135m,4 pokoje, kuchnia, łazienka, chol. Mieszkanie jest po remoncie. 4 kilometry od zabytkowego miasteczka byczyna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Roszkowice

Roszkowice,opolskie

112 000 zł135 m² 829,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe 135m,4 pokoje, kuchnia, łazienka, chol. Mieszkanie jest po remącie. Jest możliwośc przedzielenia mieszkania na dwa mniejsze.Nowe CO na miedzi ,strych, garaż. Do tego są dwie.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij